4564R-182J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4564R-182J
JLCPCB Part #
C7185534
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
1.8mH 100mA 9Ω ±5% 插件,D=8.6mm Power Inductors ROHS