4564R-562J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4564R-562J
JLCPCB Part #
C6689011
Package
Plugin,D=8.6mm
Description
18Ω 5.6mH 50mA ±5% 插件,D=8.6mm Power Inductors ROHS