SDS850R-822N
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SDS850R-822N
JLCPCB Part #
C6473176
Package
SMD,10.5x8mm
Description
1.75A 8.2uH 80mΩ ±30% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS