4302R-272J
MFR.Part #
4302R-272J
JLCPCB Part #
C17355694
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.6Ω 2.7uH 305mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS