4302R-272H
MFR.Part #
4302R-272H
JLCPCB Part #
C17187753
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.6Ω 2.7uH 305mA ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS