4302R-222J
MFR.Part #
4302R-222J
JLCPCB Part #
C17363083
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.25Ω 2.2uH 345mA ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS