108R-823GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-823GS
JLCPCB Part #
C17545668
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
28Ω 30mA 82uH ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS