4232-182H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-182H
JLCPCB Part #
C6065828
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.1Ω 1.8uH 434mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors