4232R-182H
MFR.Part #
4232R-182H
JLCPCB Part #
C5522746
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.1Ω 1.8uH 434mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS