S4924R-181H
MFR.Part #
S4924R-181H
JLCPCB Part #
C17401255
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
180nH 2.835A 2.835A 47mΩ ±3% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS