3094-120KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3094-120KS
JLCPCB Part #
C17494637
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
12nH 1A 40mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors