3090R-272H
MFR.Part #
3090R-272H
JLCPCB Part #
C17288634
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.5Ω 2.7uH 225mA ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS