4302R-682J
MFR.Part #
4302R-682J
JLCPCB Part #
C17458961
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
205mA 3.5Ω 6.8uH ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS