108R-393HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-393HS
JLCPCB Part #
C17646752
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
17Ω 38mA 39uH ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS