S4924R-101J
MFR.Part #
S4924R-101J
JLCPCB Part #
C17325162
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
100nH 25mΩ 3.9A 3.9A ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS