108R-333HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-333HS
JLCPCB Part #
C17689373
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
13Ω 33uH 45mA ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS