108R-223KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
108R-223KS
JLCPCB Part #
C17698822
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
22uH 57mA 7.5Ω ±10% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS