103R-561FS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-561FS
JLCPCB Part #
C17547160
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
278mΩ 560nH 590mA ±1% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS