ACAH100S101E40Y
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
ACAH100S101E40Y
JLCPCB Part #
C479651
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 3.2A@100kHz 40mΩ@100kHz ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS