6R3AREP391M05X8E14
MFR.Part #
6R3AREP391M05X8E14
JLCPCB Part #
C176298
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2mm 3.2A@100kHz 3000hrs@105℃ 390uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS