160AREP331M06X8P00
MFR.Part #
160AREP331M06X8P00
JLCPCB Part #
C2681196
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 3000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS