6R3AREP331M05X8E11
MFR.Part #
6R3AREP331M05X8E11
JLCPCB Part #
C217534
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ@100kHz 2.5mm 3.7A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS