250ARUP561M06A6T
MFR.Part #
250ARUP561M06A6T
JLCPCB Part #
C2681098
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+125℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25V 560uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS