6R3AREP152M08A2E12P35
MFR.Part #
6R3AREP152M08A2E12P35
JLCPCB Part #
C242466
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 12mΩ@100kHz 1500uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS