160AREP331M06A0E10T
MFR.Part #
160AREP331M06A0E10T
JLCPCB Part #
C2681087
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 3000hrs@105℃ 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS