120AREP471M06A0T
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
120AREP471M06A0T
JLCPCB Part #
C217572
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12V 2.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS