160ARCP102M08A6PFBT
MFR.Part #
160ARCP102M08A6PFBT
JLCPCB Part #
C2681116
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16V 16mm 2000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS