6R3AREP821M06X8E11
MFR.Part #
6R3AREP821M06X8E11
JLCPCB Part #
C176302
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 3000hrs@105℃ 4A@100kHz 6.3V 6.3mm 820uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS