6R3AR5K101M0606B
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
6R3AR5K101M0606B
JLCPCB Part #
C2919875
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS