6R3AREP152M10A0T
MFR.Part #
6R3AREP152M10A0T
JLCPCB Part #
C2681180
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 1500uF 3000hrs@105℃ 6.3V ±20% 插件,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS