160ARCP681M08A2PFBT
MFR.Part #
160ARCP681M08A2PFBT
JLCPCB Part #
C2938696
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 680uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS