250ARHB101M0609B
MFR.Part #
250ARHB101M0609B
JLCPCB Part #
C2919892
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS