6R3AREP821M06X8E13P00
MFR.Part #
6R3AREP821M06X8E13P00
JLCPCB Part #
C217564
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ@100kHz 2.5mm 3.68A@100kHz 3000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 820uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS