160AREP221M05X8T
MFR.Part #
160AREP221M05X8T
JLCPCB Part #
C2938698
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 2mm 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS