350AVEP101M0608
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
350AVEP101M0608
JLCPCB Part #
C3035877
Package
SMD,D6.3xL7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.45A@100kHz 100uF 34mΩ@300kHz 35V 6.3mm 7.5mm ±20% SMD,D6.3xL7.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS