EWH2WM220W25OT
MFR.Part #
EWH2WM220W25OT
JLCPCB Part #
C724446
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 22uF 25mm 450V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS