SPZ1CM271F09O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1CM271F09O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2688256
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 270uF 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS