ENB1HM470E11C33TS3
MFR.Part #
ENB1HM470E11C33TS3
JLCPCB Part #
C721156
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+130℃ 11mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS