ERS1JM471K20OTG
MFR.Part #
ERS1JM471K20OTG
JLCPCB Part #
C2990946
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 20mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS