ERJ1HM220D11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1HM220D11OT
JLCPCB Part #
C724460
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS