EWH2GM221M45OT
MFR.Part #
EWH2GM221M45OT
JLCPCB Part #
C160164
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 220uF 400V 45mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS