ERF1EM471F12OT
MFR.Part #
ERF1EM471F12OT
JLCPCB Part #
C721169
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS