ELH2GM681R40KT
MFR.Part #
ELH2GM681R40KT
JLCPCB Part #
C2693616
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
2000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 680uF 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS