ERG1VM182L25OT
MFR.Part #
ERG1VM182L25OT
JLCPCB Part #
C724436
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 1800uF 25mm 35V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS