SA10BM331A19R09XXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SA10BM331A19R09XXX
JLCPCB Part #
C135490
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2V 3.5A@100kHz 330uF 4.3mm 7.3mm 9mΩ@100kHz ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS