ERJ1HM560E11C36T
MFR.Part #
ERJ1HM560E11C36T
JLCPCB Part #
C2937550
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 50V 56uF 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS