ERE1HM221G13OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERE1HM221G13OT
JLCPCB Part #
C724447
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 220uF 50V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS