ERE1JM471G25OT
MFR.Part #
ERE1JM471G25OT
JLCPCB Part #
C724673
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 25mm 470uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS