EBG1EM471F20OTF7G
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EBG1EM471F20OTF7G
JLCPCB Part #
C724358
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
20mm 25V 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS