EMF1EM101E83D00T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EMF1EM101E83D00T
JLCPCB Part #
C724555
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
100uF 25V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS